+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Артюшенко рассказал о кандидатах от БПП в Запорожский городской совет

9:32, 28.09.2015

Глава Запорожской городской организации Блока Петра Порошенко Игорь Артюшенко выложил на своей странице в Фейсбук фамилии кандидатов от БПП, которые будут баллотироваться по мажоритарным округам.
выборы

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОН:

Виборчий округ № 55. Zaitsev Viacheslav – завідуючий відділом в Національному заповіднику «Хортиця», ветеран АТО – «кіборг», керівник консультативної ради ветеранів АТО при голові Запорізької облдержадміністрації

Виборчий округ № 60. Николай Белый – директор ТОВ «Віконда-Запоріжжя»

Виборчий округ № 58. Nikita Burka – фінансовий аналітик ПВКФ «АЕК»

Виборчий округ № 56. Алексей Гапоненко – директор ТОВ «Биотехсоюз», голова ВГМО «Українське молодіжне об’єднання»

Виборчий округ № 53. Anton Zhuk – приватний підприємець в сфері IT, заступник голови Самооборони Майдану Запоріжжя.

Виборчий округ № 63. Andrey Klitsunov – голова Районної адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району, діючий депутат Запорізької міської ради

Виборчий округ № 59. Кондрат Лариса Анатоліївна – вчитель-логопед в ДНЗ №189 «Ромашка»

Виборчий округ № 61. Igor Sanzharevsky – генеральний директор «ТОВ «Юнітон»

Виборчий округ № 64. Любов Мороко – голова благодійної організації «Благодійний фонд «Лебедія»

Виборчий округ № 54. Olexiy Moseyko – аспірант кафедри психіатрії, наркології, медпсихології та сексопатології в ЗДМУ, заступник голови ЗОО ВУТ «Просвіта»

Виборчий округ № 57. Andrey Sogorin – командир взводу оперативного призначення Національної гвардії України, військової частини № 3029

Виборчий округ № 62. Александра Шадрина – помічник-консультант народного депутата України, голова секретаріату запорізької міської парторганізації «БПП – Солідарність», діючий депутат Запорізької міської ради.

ХОРТИЦЬКИЙ РАЙОН:

Виборчий округ № 52. Максим Остапенко – генеральний директор Національного заповіднику «Хортиця»

Виборчий округ № 45. Armen Vardanyan – заслужений майстер спорту України, бронзовий призер Олімпійських ігор та трьохкратний срібний призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби, інструктор другої категорії з олімпійських видів спорту спортивної команди

Виборчий округ № 46. Вадим Музюкин – командир військової частини А2176 (ВСП «Сармат»)

Виборчий округ № 48. Овчаренко Віталій Дмитрович – фахівець з роботи та тестування програмного забезпечення ТОВ «Скайпро України»

Виборчий округ № 43. Дев’яткова Дар’я Валеріївна – фахівець ІІ категорії прес-центру ЗНУ

Виборчий округ № 49. Подолянець Ігор Володимирович – начальник загального відділу Виконавчого комітету Запорізької міської ради

Виборчий округ № 47. Прокоп’єва Тетяна Олександрівна – начальник юридичного сектору КП Концерн «Міські Теплові Мережі»

Виборчий округ № 51. Васильєва Олена Володимирівна – журналіст відділу інформації на ТРК «Алекс»

Виборчий округ № 50. Сидоренко Анатолій Анатолійович – завідувач СМП Хортицької підстанції № 7, голова незалежної профспілки працівників швидкої допомоги міста Запоріжжя

Виборчий округ № 44. Ткалич Максим Олегович – доцент кафедри цивільного права Запорізького національного університету

ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОН:

Виборчий округ № 34. Поджарая Тетяна Михайлівна – керівник Благодійного фонду «Підтримай армію України»

Виборчий округ № 31. Гудко Ольга Іванівна – приватний підприємець, керівник Заводської районної організації «БПП – «Солідарність»

Виборчий округ № 35. Залужна Галина Іванівна – директор ТОВ «ПВЗ»

Виборчий округ № 33. Лень Валентин Валентинович – професор кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету ДВНЗ «Національний гірничий університет»

Виборчий округ № 32. Мельниченко Віктор Іванович – вчитель у Запорізькому навчально-виховному комплексі № 67

ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОН:

Виборчий округ № 40.Vitaliy Ivakhov – директор ТОВ «Курс Інтер’єр»

Виборчий округ № 37. Ванат Максим Петрович – генеральний директор ПАТ «Інтурист-Запоріжжя»

Виборчий округ № 36. Васильєв Володимир Віталійович – директор ТОВ «Таврія-Таксі»

Виборчий округ № 41. Зеленцов Станіслав Михайлович – директор ТОВ «Запорізький лікувально-фармацевтичний альянс»

Виборчий округ № 39. Кобзарюк Олександр Олександрович – керівник Орджонікідзевської районної організації «БПП – «Солідарність», президент Запорізької міської громадської організації «Протект», волонтер.

Виборчий округ № 42. Чекальський Юрій Лук’янович – голова наглядової ради ТОВ «УК Агросервіс 2000»

Виборчий округ № 38. Рядінський Василь Іванович – директор ТОВ «Укргипрогазоочистка»

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН:

Виборчий округ № 27. Білокопитова Ірина Георгіївна – керівник Шевченківської районної організації «БПП – «Солідарність».

Виборчий округ № 20. Леховіцер Олександр Вікторович – директор представництва ПАТ «Мотор Січ» в Республіці Білорусь

Виборчий округ № 18. Клець Ірина Миколаївна – завідуюча в ЦРП № 2.

Виборчий округ № 21. Ловчиков Юрій Анатолійович – голова секретаріату Запорізької територіальної організації «БПП – «Солідарність»

Виборчий округ № 26. Мосейко Микола Альбертович – член наглядової ради фармацевтичного підприємства «Віола»

Виборчий округ № 22. Олексенко Володимир Васильович – заступник директора підприємства ДП «Івченко-Прогрес»

Виборчий округ № 25. Охріменко Андрій Вячеславович – заступник директора ТОВ «АДАТ»

Виборчий округ № 24. Пасюк Олена Олександрівна – соціальний працівник

Виборчий округ № 30. Пруссова Ганна Юріївна – приватний підприємець, голова ГО «Центр допомоги військовослужбовцям Народної Самооборони Запорізької області»

Виборчий округ № 29. Рижий Аліна Валентинівна – приватний підприємець.

Виборчий округ № 23. Саатов Дунямил Мамедія огли – генеральний директор МПМ «ШЕКИ»

Виборчий округ № 28. Елена Сопина – головний редактор газети «Улица Заречная»

Виборчий округ № 19. Черненький Михайло Іванович – начальник «Запорізької дитячої залізниці»

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН:

Виборчий округ № 12 –Aleksandr Konstantinov директор «Будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К» м. Запоріжжя»

Виборчий округ № 16. Васильчук Геннадій Миколайович — проректор з наукової роботи ЗНУ

Виборчий округ № 15. Головач Марія Юріївна – тимчасово не працює

Виборчий округ № 17. Погребняк Юлія Валеріївна – директор Запорізького колегіуму № 98

Виборчий округ № 14. Ревчук Ольга Андріївна – заступник директора з комерційних питань ПМП «Алоінс»

Виборчий округ № 13. Irina Chyuprina – начальник контрольно-аналітичного відділу МКП «Основаніє»

КОМУНАРСЬКИЙ РАЙОН:

Виборчий округ № 11. Ekaterina Matyuha – менеджер Всеукраїнського благодійного фонду допомоги країні «Сестри Перемоги», волонтер

Виборчий округ № 6. Александр Притула – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЗНУ, тренер-викладач «Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас»

Виборчий округ № 1. Andrey Berezhnoy — діючий депутат Запорізької міської ради, керівник Комунарської районної організації «БПП – «Солідарність»

Виборчий округ № 3. Цокур Олександр Вікторович – директор ТОВ «Автомобільний ринок»

Виборчий округ № 7. Крайній Валерій Григорович – народний депутат України VI скликання

Виборчий округ № 2. Кусаков Валерій Олександрович – пенсіонер

Виборчий округ № 9. Бородай Олексій Миколайович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови Запорізької облдержадміністрації (стажування)

Виборчий округ № 10. Олійник Олександр Леонтійович – директор Торгового коледжу ЗНУ

Виборчий округ № 4. Рудольф Акопян – діючий депутат Запорізької міської ради, приватний підприємець.

Виборчий округ № 5. Страшинський Сергій Віталійович – начальник служби безпеки ПрАТ «Феротрейдінг»

Виборчий округ № 8. Стремидло Вадим Іванович – директор ТОВ «Бріз – Д»
Читайте также: Запорожские юристы взяли шефство над военным госпиталем