+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Ворота якого типу встановлюють на автомийках в Черкасах, розповідають фахівці brama-market.lviv.ua

10:31, 11.07.2018

Промислові ворота вимагають особливого підходу до вибору. Такі моделі повинні витримувати високі навантаження та досить інтенсивну роботу. При цьому існують підприємства, що вимагають підвищеного захисту проти корозії. Найяскравіший приклад — мийка, яка постійно  піддається впливу вологи та хімічних речовин. На цих об’єктах часто монтують секційні брами, в тому числі зі склінням. Такі моделі дозволяють залишити під’їзну частину вільною. До того ж моделі витримують високу інтенсивність роботи. Сьогодні спеціалісти brama-market.lviv.ua розберуть як правильно обрати брати ворота, та на які параметри звертати увагу.

 

Характеристики, на які варто звернути увагу

Встановлення воріт на мийку вимагає ретельного підбору брами. На подібні об’єкти монтують моделі з торсіонним механізмом, які витримують досить високі навантаження. Виключається ризик обриву полотна, адже система захищена обриву троса. Стандартний робочий ресурс — 25 000 повних робочих циклів. При необхідності його розширюють до 100 тисяч.

Наразі експерти сходяться на тому, що кращі в галузі промислових ворітних систем — огорожі Ryterna (Литва) та Wisniowski (Польща). Ці бренди використовують комплектуючі, що здатні перебувати у вологому та агресивному середовищі. А для подовження термін використання встановлюють антикорозійний пакет.

 

Захист від корозії продукції Ryterna і Wisniowski

Почнемо з розбору воріт Рітерна. Виробник використовує трос, роликові кронштейни та саморізи із нержавіючої сталі. Цей матеріал не піддається іржавінню, та витримує впливом вологи або хімічних сполук досить тривалий час.

Інші сталеві елементи, в тому числі напрямні та сталеві листи сендвіч-панелей, обробляються за допомогою холодного оцинкування. Напрямні мають товщину 1.5-2 мм (в залежності від моделі). Декоративне покриття наноситься поліуретановою фарбою з додаванням антикорозійних речовин.

Ворота з антикорозійним пакетом Wisniowski, виготовляються із застосуванням власної системи захисту — Duplex. Вона представляє собою чотирирівневу технологію покриття:

 

  • Перший етап — покриття сталевих деталей шаром цинку (під температурою 450°C).
  • Другий рівень — фосфатування.
  • Третій крок — безхроматна пасивация.
  • Четвертий ступінь — покриття системи порошковою поліефірною фарбою. Це останній рівень захисту, який до того ж забезпечує красивий зовнішній вигляд брами.

Методи підвищення експлуатаційного строку

Збільшити довговічність брами допоможе зниження навантаження на механізми, перш за все на торсіон. Для цього встановлюють додатковий вхід. Ним може стати хвіртка або бічні двері. Завдяки цьому конструкція не приводиться в дію цілком. Тобто, якщо не треба в’їжджати автомобілю достатньо відкрити двері.

Фахівці рекомендують встановлення автоматичного електроприводу, що бере на себе частину навантаження. Крім того, він збільшує зламостійкість брами. Для наших кліматичних умов добре підходять італійські вироби — Came та Nice. 

Замовляємо промислові ворота в Черкасах

Придбати огорожу для промислового об’єкта ви можете навіть на відстані. Відвідайте сайт brama-market.lviv.ua та погляньте каталог. Після цього залиште заявку онлайн або дзвоніть за телефоном +38 (067) 112-18-69. Менеджер надасть всю необхідну інформацію.

Подивитися зразки ворітних систем, комплектуючих та аксесуарів можна відвідавши виставковий зал «БРАМА-МАРКЕТ» у Чернігові. Перед заключенням договору, на об’єкт виїжджає майстер для заміру отвору (послуга надається безкоштовно). Надання точних габаритів, дає можливість уникнути проблем на етапі монтажу. Виготовлення воріт під замовлення триває до 10 діб. Доставка та встановлення брам для мийки по країні — 3 дні.