+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

После обвинений в сатанизме и скотоложестве запорожский чиновник сдал тесты на наркотики

16:54, 16.10.2018

Директор Департамента промышленности и развития инфраструктуры облгосадминистрации Андрей Антонов сегодня, 16 октября, сдал мочу и прошел осмотр у нарколога на предмет наркотического и алкогольного опьянения. Результаты анализов и осмотра чиновник опубликовал на своей странице в Фейсбук. «Ознак оп’яніння не виявлено» — можно разобрать во врачебных бумагах.

Этот публичный демарш стал ответом на открытое заявление директора транспортной компании «Бас-Тур» Дмитрия Довбыша, который обвинил областные власти, в частности Андрея Антонова, в систематической травле его предприятия. В частности, причастности областных властей к появлению тенденциозных статей на местных сайтах, в которых в некорректной форме высмеивалось его предприятие. Некоторые из этих уничижительных текстов репостил на своей странице в Фейсбук Андрей Антонов.

По всей видимости, последней каплей терпения для Довбыша, которого областные власти обвиняют в причастности к нелегальным перевозкам, стала статья с красноречивым названием: «Покупая билет у Бас-Тур, вы подписываете договор с Дьяволом». Ее, как видно со скриншота ниже, репостнул и Андрей Антонов.

В своем обращении к запорожскому губернатору Дмитрий Довбыш потребовал срочного прохождения Андреем Антоновым наркотестов:

«Шановний пане губернатор, останнім часом нездорова активність деяких Ваших підлеглих у мережі фейсбук викликає питання щодо можливості вживання останніми психоактивних речовин які призводять до психічних та поведінкових розладів. Наразі мова йдеться про контент сумнівного характеру, розміщений в мережі Інтернет та фасадах міста Запоріжжя.

Наведу приклад:

Проаналізувавши зміст сторінки фейсбук директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури пана Антонова, мені стає зрозуміло, що значна частина контенту та коментарів відносно мене та компанії «БАСТУР» є неправдива, яка не відповідає дійсності, форма в якій пан Антонов висловлює свою власну думку є брутальна, принизлива та непристойна.

У статтях які розповсюджує пан Антонов постійно лунають теми сатанізму, гомосексуалізму, гей-клубів, одностатевих шлюбів, скотолозтва (зоофіліЇ) тощо. Також, слід зазначити,що пан Антонов постійно розповсюджує відеоматеріали, в яких присутні сюжети з оголенеми чоловічими стегнами та статевими органами. У деяких відео присутні сцени з запорізькими козаками та закадровий образливий коментар відносно того, що всі запорізькі козаки геї, а це вже є відвертий бруд, пошлість, непристойність на адресу нашого славетного краю та історії нашої країни в цілому. Антонов, у своїх коментарях постійно негативно висловлюється у напрямку ЛГБТ-спільноти чим, як я вважаю, натякає на їх начебто неповноцінність, намагається утиснути їх конституційні права, що є неприпустимо для чиновників такого рангу.

Експерти з наркології та психіатрії, яким була продемонстрована сторінка Антонова, та продемонстроване відео, яке він розповсюджує у мережі, прийшли до висновків, що поведінка та дії Антонова є наслідком тривалого вживання паном Антоновим наркотичних речовин.

Також хочу зазначити що нездорова і неприродня інтернет-активність пана Антонова кидає тінь на весь склад працівників ЗОДА.

Отже, я звертаюсь до Вас Костянтин Іванович, як до керівника нашої області з проханням направити пана Антонова до наркологічного диспансеру для проходження експертизи щодо вживання останнім наркотичних або психостимулючих речовин.

У свою чергу, я пропоную 5000 грн фінансової допомоги будь-якій волонтерській організації, на Ваш вибір, якщо пан Антонов погодиться здати аналізи та пройти тест.

Додаткові умови:

1. Аналізи передаються у 3 незалежні експертні організації за межами Запоріжжя.

2. Аналізи проводяться за максимальний термін.

3. Пан Антонов дає згоду на оприлюднення інформації у ЗМІ.

З повагою, директор ТОВ «БАСТУР» Д.В. Довбиш»


Около часа назад Андрей Антонов на своей странице в Фейсбук опубликовал ответ собственнику «Бас-Тура»: «Довбыш, твоя просьба выполнена! Настоятельно рекомендую Вам пройти психиатра!».

При этом он опубликовал результаты отрицательные анализов — следов алкоголя или наркотиков не выявлено.

Стоит также напомнить, что кроме «нелегальности», по словам представителей областных властей, деятельности «Бас-Тура», Дмитрий Довбыш также замечен в открытых симпатиях к «Батькивщине». Последнее явно не добавляет ему баллов в глазах действующей власти.

Читайте также: В Сети опубликовали видео столкновения маршрутки и авто в Запорожье

Константин Кулаков, Время новостей