+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Запорожский рыбоохранный патруль прокомментировал инцидент с нетрезвым сотрудником

15:59, 26.04.2019

Запорожский рыбоохранный патруль на своей странице в Фейсбук подтвердил факт задержания своего сотрудника в нетрезвом виде на архипелаге Кучугуры, о чем вчера сообщило руководство национального природного парка «Великий Луг». На данный момент он отстранен от выполнения своих обязанностей и относительно его проводится служебное расследование.

Остальную информацию, изложенную на странице парка «Великий Луг» в соцсети, руководство Запорожского рыбоохранного патруля называет «фейком». В частности, это касается обвинения в «крышевании» браконьеров.

— 25 квітня на цілодобовому посту Запорізького рибоохоронного патруля в районі орнітологічного заказнику «Великі та малі кучугури» стався інцидент – служба режиму НПП «Великий Луг», всупереч діючому законодавству склала протокол на державного інспектора за фактом незаконного знаходження на орнітологічному заказнику «Великі та малі кучугури», — сказано в официальном сообщении. — Нагадаємо, що відповідно до ст. 10 ЗУ «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», посадові особи органів рибоохорони мають право безперешкодного доступу до територій (у тому числі об’єктів природньо-заповідного фонду). За даним фактом Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області звернулося до компетентних органів для надання роз’снень щодо протиправних дій працівників служби режиму. Також в деяких ЗМІ пройшла недостовірна інформація, що інспектори здійснювали незаконний вилов у заборонений спосіб, що не має під собою ніякого реального підгрунтя і є банальним наклепом. Карикатурна навмисність шитих білими нитками провокацій вражає, а на поверхні «інцидентів» легко простежуються ознаки брехні та імітації бурхливої діяльності.

Єдиний факт, що підтвердився за інцидентом, який стався на орнітологічному заказнику «Великі та малі кучугури» це те, що один з інспекторів був напідпитку. На місце було викликано поліцію, а відносно посадової особи складено адміністративний протокол за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві. На даний момент інспектора відсторонено від виконання службових обов’язків та проводиться службове розслідування.

Читайте также: К лету в Запорожье обещают завершить первую часть реконструкции Правобережного пляжа. ФОТО

Запорізький нардеп повідомив НАБУ про «злочин керівництва обласної прокуратури»

Запорожский губернатор подал в суд на депутата

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме