+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

В Запорожье разгорается очередной международный семейный скандал

15:28, 12.08.2019

Между запорожанкой Яной Чистяковой и ее мексиканским мужем разгорается скандал — супруги ведут борьбу за их общего ребенка, полуторагодовалую девочку.

О конфликте и своем взгляде на него в социальных сетях рассказала Яна Чистякова. По ее словам, ее супруг и его представители требуют вернуть дочку в страну ее рождения, то есть в Мексику.

«Ось і минув ще один тиждень в боротьбі за донечку. Він видався дуже гарячим. Для тих, хто не читав моїх постів раніше, повідомляю, що чоловік мексиканець Карлос Сото всіма правдами і неправдами намагається вже рік відібрати в мене півторарічну доньку Мішель. Він і далі не зупиняється ні перед чим. Він впевнений на 100%, що Мішель він забере, що рішення суду буде на його користь. Прекрасно розумію, що донечка для нього лише інструмент, щоб зробити боляче мені. В інакшому випадку не залишив би він її напризволяще майже на рік (за цей час ми двічі побували в лікарні. Він відмовився оплатити навіть ліки). До речі, я вже не перша жінка українка, яка не хоче з ним жити. Свою першу дружину він вивіз та кинув напризволяще у іншому кутку Мексики без грошей та жодного способу існування. Напевно, мене чекала б така ж сама доля, аби мене не попередило посольство України в Мексиці. Радили збирати грощі, щоб було на квитки додому. За рік, я таки не змогла зібрати грощі на квитки, але тут втрутилась доля. Хвороба матері врятувала мене та двох доньок. Я не претендую на його гроші. Хочу тільки¸ щоб він залишив мене в спокої. Жодним чином я ніколи не перешкоджала і не перешкоджаю йому бачитись і спілкуватись з дочкою.

Моїм останнім постом зацікавився один з центральних телеканалів. Планувалась велика передача по моїй біді. Було відзнято вже декілька сюжетів. В ній навіть погодився брати участь і мій чоловік. Але в останню хвилину, вже перед виїздом мене з дочками в Київ, Карлос Сото, як завжди, змінив свою позицію: відмовився від участі і заборонив каналу показувати відзнятий матеріал. В іншому випадку лякає телеканал судовим переслідуванням.

Для впевненості, щоб я не поїхала на зйомки, Карлос вночі звертається в поліцію зі зверненням, що я збираюсь їхати з дочкою в Київ. При цьому жодного рішення суду про заборону виїзду за межі Запоріжжя не існує».

Также на своей странице в соцсети запорожанка написала:

«Зараз мексиканець та його представник з боку міського територіального управління юстиції в Запорізькій області вже не вперше вимагають від суду в стислі терміни повернути дитину в Мексику, нібито Україна повинна віддати дитину до країни її НАРОДЖЕННЯ і нібито ПОСТІЙНОГО ПРОЖИВАННЯ швидко, а інакше це загрожує міжнародним скандалом. Це в якому законі України прописано таке? До речі, дочка має і українське громадянство. Так, дитина дійсно народилась в Мексиці. Так склались обставини, хоча ми планували народжувати в іншій країні. Мексика не була в планах країною постійного проживання нашої сім’ї. Дочка прожила в Мексиці всього 5 місяців свого життя, вже більше року в Україні на тільки моєму повному забезпеченні.
Я не бачу ніякого зв’язку між нашим розлученням та міжнародним скандалом. Це лише тиск. Перш за все на мене». 

«Время новостей» готово также опубликовать, без каких-либо ограничений, позицию ее оппонента Карлоса Сото.

Напомним, что ранее попытка датского гражданина после расставания с запорожанкой вывезти в Данию их общего ребенка спровоцировала международный скандал, который удалось разрешить лишь на уровне МИД.