+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Как представляли нового запорожского губернатора: фоторепортаж

13:55, 06.09.2019

Сегодня, 6 сентября, заместитель Офиса президента Украины Сергей Трофимов представил запорожцам нового губернатора Виталия Туринка. Представление проходило в сессионном зале Запорожского областного совета. Перед зданием областного совета прошел пикет.

– Президент України Володимир Зеленський призначив мене головою Запорізької облдержадміністрації і для мене це не тільки велика честь, це в першу чергу – велика відповідальність. Я запитував себе, чи вистачить мені сил очолити ті зміни, які доручив Президент. Відповідь прийшла сама. Я побачив, як населення підтримало Президента та нову Верховну Раду Україну. У мене не залишилось сумнівів, що ті люди, які підтримали Президента і депутатів, мені допоможуть. Я сподіваюсь на їхнє розуміння та допомогу, — цитирует пресс-служба Запорожской облгосадминистрации Виталия Туринка. — Наш курс зараз називається «порядність і чесність». Це одномоментно простий та дуже складний курс для влади за всю історію України. Звертаюся до мерів міст, голів райдержадміністрацій та сільських голів – будьте чесні та порядні до своїх людей. Повірте, нечесна політика стосовно людей – це точно кінець наших з вами відносин, це ваша політична самоліквідація.

Указ о назначении запорожского губернаторауже появился на официальном сайте президента.

Как проходило представление — смотрите в фоторепортаже Времени новостей:

фото — Время новостей, видео — пресс-служба облгосадминистрации

Отметим, 11 июня появился президентский указ об увольнении запорожского губернатора Константина Брыля. Его обязанности поручили исполнять Элле Слепян.

Читайте также: Валерий Романов покинул свой пост

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме