+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Киевская блоггерка о Запорожье: «Воно мені стало зовсім чужим»

12:05, 04.11.2019

Киевская журналистка и блоггер Янина Соколова, которая участвовала в запорожском форуме блоггеров, некомплиментарно высказалась о Запорожье. Свой пост бывшая запорожанка опубликовала на своей странице в Фейсбук.

«Приїхала до Запоріжжя. Вперше живу не у родичів, а у готелі рідного міста. Мене з містом зараз нічого не пов‘язує, окрім спогадів. Я думаю про те, як же так сталося, що воно мені стало зовсім чужим. Ці вулиці. Люди. Заводи. Ідеологія більшості. І чому я стала такою, як є зараз. Весь мій день у дитинстві був розписаний по годинах. Фізматгімназія, музична школа, спів у хорі, танці у ДК «Орбіта», ліпка. У підлітковому віці формувала музика: територія А. Потім Океан Ельзи, Ель Кравчук(так так) і #атепервсеінакше Аква Віта. Потім література… Я якось інстинктивно розуміла, що цивілізація не тут і прагнула це все українське у собі поселити. Давалося важко. Бо все було у супротиві. Але мені це тільки додавало снаги. Зараз моїм дітям 6 і 9. Вони не схожі на дітей мами з русифікованого міста. Мирон у 3 спитав що таке «спасіба», Микола мало розуміє, чому я носила сережки з Путіним у 12 і чому бабуся і мама переходять на російську коли інколи сперечаються.

Я думаю про інше.

Як важливо молоді з цих проросійських регіонів дати те, що їх спонукатиме бути іншим тоді, коли навколо «какая разніца». Я знаю, що серед моїх підписників багато тих, хто живе на сході. Я знаю, що частині з Вас так само важко, як і мені у дитинстві. Але я точно знаю, що родинна ментальність ладна виводити на інший рівень тоді, коли все навколо чинить супротив. Зробіть зі своїх дітей українців.
Тоді ви точно знатимете, що прожили недаремно… P.S. На фото я у запорізькому садочку. Позаду Ленін. Це десь 88 рік.