+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Стало известно, когда соберется внеочередная сессия облсовета

11:11, 02.04.2020

Сессия областного совета, в ходе которой проведут секвестр областного бюджета, состоится  3 апреля. Начало в 11.00.

Об этом на своей странице в Фейсбук сообщил депутат облсовета Дмитрий Майстро.

Напомним, что вчера после критики со стороны депутатов областного совета губернатор заявил, что вскоре будет проведена внеочередная сессия областного совета. На ней средства, предусмотренные для ремонта площади Фестивальной и программы «Питьевая вода», будут перенаправлены на потребности медицины региона. Таким образом планируется изыскать 120-130 миллионов гривен. Еще столько же планируют покрыть за счет возможных государственных субвенций.

— Вчора Запорізька обласна державна адміністрація нарешті внесла до обласної ради проєкт рішення щодо внесення змін і доповнень до бюджету, яким передбачено перерозподіл коштів на покращення ситуації у медичній галузі. Це надважливе питання буде розглянуто завтра, 3 квітня 2020 року, на сесії Запорізької обласної ради, — сообщает Дмитрий Майстро. — Єдина позиція щодо необхідності підтримки медицини, спільні зусилля депутатського корпусу обласної ради та громадськості сприяли внесенню Запорізькою ОДА вкрай необхідного для Запорізького регіону проєкту рішення.
Вдячний всім за підтримку!
До голови Запорізької ОДА ми сьогодні не йдемо. Всі питання голові Запорізької ОДА Віталію Турінку стосовно стану медицини області та її підтримки обов’язково задамо завтра на сесії обласної ради!

сессия Запорожского облсовета

Читайте также: В Запорожской области зафиксировано 22 подтвержденных случая COVID-19

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме