+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Мэр Запорожья: «Великі автобуси, маршрутки, трамваї та тролейбуси будуть працювати, як і раніше»

13:04, 05.04.2020

С понедельника, 6 апреля, общественный транспорт в Запорожье, как троллейбусы, трамваи, так и маршрутки и автобусы, будут работать в прежнем режиме. 

Об этом на своей странице в Фейсбук заявил городской голова Запорожья Владимир Буряк, комментируя последнюю рекомендацию МОЗ. Но, отметил градоначальник, все пассажиры обязаны быть в масках или респираторах.«Отримав від вас дуже багато повідомлень з приводу роботи громадського транспорту в Запоріжжі з понеділка.

Так, дійсно, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, рекомендовано заборонити роботу транспорту, окрім трамваїв і тролейбусів. Розумію, що така вимушена міра певно правильна. Але! Водночас я знаю, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек і взагалі тим, хто не має змоги працювати дистанційно, потрібно якось добиратися на роботу.

Тому, порадившись із юристами, я прийняв наступне рішення — завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути! Керуюся Постановою Кабінету міністрів України від 02 квітня 2020 р. № 255.

Ще раз: завтра великі автобуси, маршрутки, трамваї та тролейбуси будуть працювати, як і раніше. Але, звертаю вашу увагу, що в транспорті можна знаходитися виключно в масці чи респіраторі. Закликаю всіх не виходити з дому без крайньої потреби!

Якщо Кабінет міністрів видасть нову постанову — будемо збирати штаб та оперативно приймати відповідні рішення».

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме