+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

На карантин «закрывают» Хортицу. СХЕМА

15:22, 05.04.2020

С 6 апреля, в связи с усилением карантина, запрещается съезд автомобилей с трассы, которая пролегает через Хортицу. Всем находящимся на острове необходимо иметь при себе документ, который подтверждает их работу на Хортице.

Об этом сообщает администрация национального заповедника «Хортица».

«Згідно з рішенням Обласного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (протокол №2), силами поліції та Національної Гвардії України вводиться обмеження на з’їзд автотранспорту з основних транзитних доріг (крім мешканців, та працівників установ, що розташовані на о. Хортиця), — сказано в сообщении. — Звертаємося до усіх мешканців та працівників установ: мати при собі документ, що засвідчує ваше проживання або роботу в межах острову Хортиця. Рідним та близьким, що відвідують родичів, які мешкають на Хортиці просимо повідомляти працівникам Поліції/Національної Гвардії прізвище та адресу, які будуть перевірятись у відповідності до даних Квартальних комітетів.

Також звертаємо увагу, що у відповідності до постанови КМУ, під час карантину на всій території України, діятиме заборона на:
– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
Термін обмежень діє до 24.04.2020 року, або до особливих розпоряджень Кабінету Міністрів України та органів місцевого самоврядування».

Читайте также:
  Мэр Запорожья: «Великі автобуси, маршрутки, трамваї та тролейбуси будуть працювати, як і раніше»

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме