+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

«Мене це все дістало!»: Буряк обратится к президенту, премьеру и ВР по поводу аэропорта

12:35, 22.05.2020

В Запорожье достроили новый пассажирский терминал аэропорта. Как он выглядит — можно узнать здесь. Как утверждает городской голова Запорожья, терминал пока не могут ввести в эксплуатацию, так как в обгосадминистрации 1,5 месяца не подписывают нужный документ. 

«З квітня на підписі в облдержадміністрації лежить титул будівництва нового пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Це звичайна бюрократична формальність. Але! Пройшло півтора місяці, а його не підписують щоразу через нові причини. Зрозуміло, що все це робиться для затягування введення терміналу в експлуатацію. Хоча аеропорт вже готовий відкритися. Але без формальних підписів керівництва ОДА та ДАБІ це зробити неможливо…, — говорится в сообщении на странице мэра Запорожья Владимира Буряка. — М’яко кажучи, мене це все дістало! Місто власними силами реалізувало один із найбільших в Україні за останні роки проєкт, а замість підтримки ми отримуємо тільки палиці в колеса! Все йде до того, щоб не дати нам запустити термінал «як Буряк обіцяв».»

По словам градоначальника, он готовит на сессию обращение к президенту, премьер-министру и Верховной Раде Украины с требованием вмешаться в ситуацию.

 

.

Напомним, ранее медикам Запорожья, борющимся с коронавирусом, выплатили надбавки из городского бюджета, а не из государственного, как планировалось изначально. 

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме