+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

СБУ показала, как задерживала запорожского депутата. ВИДЕО

11:58, 03.06.2020

Вчера вечером сотрудники СБУ и ГБР на улице Узбекистанской задержали при получении взятки депутата Запорожского горсовета Александра Тищенко. В общей сложности, он получил 340 тысяч гривен за содействие в выделении земельного участка.

Сегодня пресс-центр УСБУ в Запорожской области сообщил подробности задержания депутата «Оппозиционного блока», который ранее работал на комбинате «Запорожсталь» (на фото ниже).«Посадовець, який є заступником голови постійної комісії з питань земельних ресурсів, систематично отримував хабарі від громадян за виділення ділянок під забудову житла та для ведення бізнесу.

Зокрема, оперативники спецслужби задокументували, що депутат вимагав 340 тисяч гривень від місцевого мешканця. У таку суму він оцінив виділення земельного наділу на березі Дніпра під приватний будинок. При цьому всі необхідні документи заявник подав до міськради ще 3 роки тому, але посадовець увесь цей час створював штучні перешкоди, аби змусити його заплатити. 

Затримали депутата відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в одному зі спальних масивів Запоріжжя під час отримання 243 тисяч гривень хабара. Кілька днів тому співробітники СБУ задокументували отримання можновладцем 97 тисяч гривень авансу. 

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу», — сказано в сообщении.


Читайте также: В Запорожье — очередные «минирования»: на этот раз ТРЦ и супермаркеты

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме