+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Ректор ЗНУ сделал громкое заявление

12:38, 14.06.2020

Ректор Запорожского национального университета Николай Фролов выступил против возможной отмены ВНО из-за роста заболеваемости коронавирусом.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук.«Мене, як ректора Запорізького національного університету, хвилює збурення суспільства у зв’язку із скасуванням пробного ЗНО. Я добре розумію емоції абітурієнтів, їх батьків, всіх зацікавлених і небайдужих громадян України з цього приводу. Тим більше, що у соцмережах активно поширюється інформація, на мій погляд фейкова, про те, що нібито десь у владних коридорах розглядається питання про можливе скасування основної сесії ЗНО.

Не менше мене хвилює брехня про те, що відмову від основної сесії ЗНО нібито ініціюють якісь невідомі нам ректори українських університетів. У зв’язку з цим закликаю абсолютно всіх своїх колег, керівників ЗВО, рішуче виступити проти будь-яких спроб скасування основної сесії ЗНО під приводом протидії пандемії. Ректори і колективи вишів багато чого корисного зробили для розбудови і укорінення системи ЗНО у вищій освіті. Ми вважали і вважаємо зовнішнє оцінювання однією з найбільш успішних реформ в українському суспільстві доби незалежної України. Ми підтримували і підтримуємо ЗНО!

Я закликаю всіх своїх колег зробити офіційні заяви з цього приводу, протидіяти будь-яким спробам скасування ЗНО, і тим самим припинити брехню зацікавлених осіб проти ректорської спільноти. Ми добре розуміємо нашу відповідальність за те, що наразі відбувається. Тому маємо всі зараз згуртуватись для того, щоб у цих складних умовах українська освіта з честю пройшла через всі іспити, які випали на нашу долю і долю наших дітей», — написал ректор ЗНУ.

Напомним, что в последние дни в Украине наблюдается резкий рост заболеваемости коронавирусом.

Читайте также: В Запорожье изуродовали старинное здание

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме