+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Пенсионерам могут вернуть льготный проезд: депутаты собираются на сессию

10:32, 24.06.2020

Сегодня, в 11.00, состоится сессия городского совета. Среди ее вопросов — возврат бесплатного проезда в общественном транспорте для льготных категорий.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал городской голова Владимир Буряк.

«Сьогодні збираємося на чергову сесію Запорізької міської ради. Враховуючи те, що Кабмін продовжив карантин, це засідання, як і попередні, буде проводитися з мінімальною кількістю учасників із традиційною онлайн-трансляцією на муніципальному телеканалі Z.

Виділю основні питання, які розглянуть депутати.

1. Можливість відновлення пільгового проїзду в громадському транспорті. На розгляд виноситься проєкт рішення, яким передбачено повернення безкоштовного проїзду для пільгових категорій громадян, але для пенсіонерів поки буде діяти обмеження – вони можуть користуватися транспортом на безоплатній основі з 10.00 до 16.00, аби уникнути великого скупчення в години пік.

2. Створення нового тролейбусного маршруту, який поєднає Бородінський мікрорайон і Хортицький район. Наразі між цими спальними районами курсує тільки транспорт досить малої місткості, але цей напрямок користується популярністю серед пасажирів. Для відкриття нового маршруту нам додатково треба побудувати ділянку контактної мережі протяжністю 3,8 км, а іншу частину маршруту тролейбус проходитиме завдяки автономному ходу.

3. Розширення бази дитячої музичної школи №5 у Бородінському мікрорайоні. Наразі умови, в яких займаються юні музиканти, залишають бажати кращого. Ми розглянули декілька можливих варіантів рішень і найкращим з них буде взяти в оренду ціле крило будівлі школи, розташованої поруч. Але й діюче приміщення залишимо, адже дійсно є попит на заняття. Проте нова будівля дасть змогу збільшити як кількість дітей, які зможуть займатися, так і відкрити ще й художнє відділення.

4. Департамент правового забезпечення представить на розгляд депутатів питання щодо внесення в усі положення про виконавчі органи міської ради доповнення щодо здійснення заходів з утримання території міста в належному санітарному стані. Тому не дивуйтеся, якщо побачите голову району чи начальника якогось управління з мітлою – це означатиме, що керівник наводить лад на прилеглій території.

І наостанок: Ми заключили угоду щодо придбання полів та майна, розташованих на вул. 12 Квітня, а також технічних приміщень на тренувальній базі на Великому Лузі. Тепер вони належать місту й ми не маємо платити кошти за оренду та переживати, що щось піде не так і вихованці ДЮСШ «Металург» знову можуть залишитися на вулиці.

Всім вдалого дня, а депутатам — продуктианої сесії».Читайте также: В Запорожской области выявили 4 новых случая коронавируса

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме