+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Запорожский губернатор прокомментировал разрушение дороги в регионе

13:52, 16.09.2020

Запорожский губернатор Виталий Боговин на своей странице в Фейсбук прокомментировал информацию о том, что в Запорожской области начала разрушаться дорога, отремонтированная в рамках программы Владимира Зеленского «Велике будівництво».

По словам главы облгосадминистрации, упомянутый участок дороги действительно стал разрушаться, но он отремонтирован не в рамках знаковой для действующего главы государства программы «Велике будівництво».

«Вчора всі пабліки гуділи, мов бджоли. Сенсаційний пост про зруйновану дорогу, що відремонтували за програмою Президента «Велике Будівництво», мені надіслали декілька десятків разів.
Я взяв паузу, щоб розібратися. Ось як все було.

Їхала жіночка дорогою О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ зі сторони Бердянська. Побачила зруйновані вантажівками ділянки і сфотографувала їх.
Поїхала далі і побачила знак про «Велике Будівництво».

Сфотографувала і додала до інших фото. Склалося враження, що зруйновано щойно відремонтовану ділянку.

ЩО Є НАСПРАВДІ

Зруйноване перевантаженим транспортом узбіччя знаходиться на ділянці, яка ремонтувалась у 2019 році. Тобто, не в цьому році і не за програмою «Велике Будівництво», як написано в пості. Протягом тижня підрядник усуне всі недоліки в межах гарантійних зобов’язань.
Проте, мені від цього не легше!

Ця руйнація з’явилась протягом останніх двох тижнів. Що підтверджує порушення вагових норм, порушення заборон щодо руху великовагового транспорту за відповідних температурних умов. А також відсутність контролю з боку Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) на автошляхах Запорізької області.

Перегрузи руйнують наші дороги. Безвідповідальним особам глибоко байдуже на інфраструктуру, що будують за кошти платників податків. Їм байдуже, що легкові авто в ямах і коліях залишають колеса! Вони продовжують вантажити фури по 50 тонн (за законом дозволено не більше 24 тонн), ігнорувати зважування, а якщо спіймають — сплачують мінімальні штрафи. Безвідповідальна байдужість – величезна проблема суспільного значення!» — написал губернатор в соцсетях.Читайте также: Пожар в Запорожской области унес жизнь человека

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме