+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

До Запоріжжя докотилася «зелена хвиля»

18:53, 16.09.2020

В Запоріжжі відбулась обласна позачергова конференція Партії Зелених України, на якій її учасники затвердили списки кандидатів на вибори до обласної, міської рад та міських голів, а також заявили про своє бажання брати до рук владу в країні для покращення екології та життя українців.— Я приїхав для того, щоб повідомити вас, про те, що ми живі і ми знову будемо захищати народ, — заявив голова партії Віталій Кононов. — Перед нами сьогодні виникає багато викликів, саме перед зеленими – ми повинні показати нашому народові, що ми здатні керувати цією країною.Чому саме запорожці приєднуються сьогодні до Партії Зелених України розповів проректор ЗНУ Олександр Гура.

— Коли я прийняв рішення балотуватись під стягом Партії Зелених України, всі друзі, всі колеги задають мені одне й те саме питання: «Олександре Іванович, Сашко, чому ти, все життя який не займався політикою, зараз прийняв рішення прийняти участь у місцевих виборах. Для того, щоб зрозуміти для чого я це зробив, чому я це роблю, треба розповісти все моє життя, але я виріс у цьому регіоні, як і ви, усвідомлюю, що ситуація навколо мене є токсичною і токсичність ця простежується на рівні інформаційному – неможливо дивитись телевізор і дітям це показувати, на рівні повітря – складно дихати і у моїх рідних алергія, на рівні води, яка визиває проблеми. На рівні відносин соціальних і суспільних, тому це треба змінювати.

Окрім Олександра Гури, до Партії Зелених України приєдналась ще низка запорізьких науковців.«Дуже радий, що нам за такий короткий час вдалось сформувати таку компетентну команду. У нас тільки докторів наук та кандидатів наук 20 осіб. Такому показнику, напевне, позаздрить будь-яка партія, яка висуває своїх кандидатів в депутати в Запорізькій області. Серед нас є: науковці, завідуючі кафедрами, керівники вузів, громадські діячі, які протягом 3,5 років борються за ідею збереження чистого довкілля в окремих районах області. Мене особисто дуже тішить і надихає такий склад», — відначив під час конференції голова Запорізької обласної організації Партії Зелених України Дмитро Буркот.

Основними гаслами Партії Зелених України, з якими вона йде до виборців, є: «За чисте повітря, чисту воду!», «Проти бруду в політиці і брудних політиків!». 

Також на конференції було презентовано програму Запорізького осередка Партії Зелених України.