+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Мэра Запорожья попросили отменить Khortytsia Freedom

11:20, 18.09.2020

Поскольку в Запорожском дворце детского и юношеского творчества от последствий коронавируса умер сотрудник и в городе наблюдается тенденция к ухудшению эпидемической ситуации с COVID-19, к городскому голове Запорожья обратился представитель «Коаліції демократичних сил» Денис Тарасов с просьбой отменить проведение завтрашнего фестиваля Khortytsia Freedom.

Его проведение, напомним, запланировано на площадке перед дворцом, более известным как «Дом пионеров».

«Шановний Володимир Вікторович! Благаю вас терміново зупинити проведення всіх культурномасових заходів в Запоріжжі, зокрема фестивалю Khortytsia Freedom, який відбудеться 19-20 вересня.
Цими днями був терміново госпіталізований до Німеччини мер Харкова — Генадій Кернес, у зв’язку з ускладненнями від хвороби COVID-19. Також ми знаємо про 2 випадки смерті в Запоріжжі працівників сфери культурних закладів. Зокрема працівника Театру Юного Глядача та Палацу Дитячої Творчості. Це саме той майданчик, де буде проходити фестиваль Khortytsia Freedom. Я благаю вас зупинити всі підготовчі заходи і проведення самого фестивалю заради безпеки і здоров’я запоріжців. Сьогодні я зробив запит на ваше ім’я щоб запоріжці знали: Хто підписував розпорядження про проведення фестивалю? Які будуть вжиті заходи беспосередньо на фестивалі заради безпеки людей? Які будуть вжиті заходи у випадку массового захворювання людей після проведення цього фестивалю? Я дуже сподіваюсь що ви почуєте і зробите все можливе для того щоб зупинити ці ризики заради безпеки запоріжців. Дякую вам!»