+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

У сотрудника запорожского суда обнаружили коронавирус

13:37, 20.10.2020

У одного из сотрудников Жовтневого районного суда Запорожья подтвержден диагноз COVID-19. Суд продолжает работу в штатном режиме.

Об этом сообщает пресс-служба суда.

«В приміщенні суду здійснюють посилену дезінфекцію, вживають всі необхідні протиепідемічні заходи. Наразі керівництво суду вирішує питання про проведення профілактичних заходів у суді та відправлення на самоізоляцію з подальшим тестуванням на COVID-19 працівників, які безпосередньо контактували з хворим.

Жовтневий районний суд міста Запоріжжя продовжує працювати у штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя. Однак, з метою убезпечення відвідувачів і працівників Жовтневого районного суду міста Запоріжжя від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Просимо громадян поставитися з розумінням до тимчасових профілактичних заходів і пропонують скористатися можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду через поштову скриньку розміщену у фойє суду, сервіси «Електронного суду», за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти inbox@gt.zp.court.gov.ua, тощо.

Отримати інформацію про перебіг справи можна за телефонами, розміщеними на офіційному вебсайті суду вкладка «Про суд – Телефони суддів та апарату суду» або на офіційному сайті суду на вкладниці «Стан розгляду справ»: https://court.gov.ua/fair/sud0808/«, — сказано в сообщении.Читайте также: COVID-19 выявили у 133 запорожцев за сутки

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме