+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

Что происходит в 9 горбольнице: мэр опубликовал фото

20:12, 11.02.2021

В 9 городской больнице продолжаются работы по созданию современного приемно-диагностического отделения.

Фото работ на своей странице в Фейсбук опубликовал городской голова Запорожья Владимир Буряк.

«Наразі завершено монтаж інженерних і електричних мереж, вентиляційної системи, замінено вікна, виконано ремонт шести палат, приміщення кабінету УЗД, маніпуляційного кабінету, приміщення для персоналу, кабінету ендоскопії та агіографічної системи.

Проводяться роботи з реконструкції палат, приміщень для санітарної обробки пацієнтів, оглядових, перев’язувальних, маніпуляційних, а також у діагностичному блоці, в якому, за проєктом, буде встановлено сучасне обладнання. На першому поверсі хірургічного корпусу розпочата реконструкція приймально-сортувальної зони.

Для 100% завершення робіт із реконструкції приймального відділення в 9-й лікарні необхідно ще 8,9 млн. грн. Ми сподіваємося на державне фінансування, адже цей проєкт розпочинався за урядовою програмою EMERGENCY-2020. Але, якщо з бюджету країни коштів не надійде, будемо вишукувати їх у бюджеті міста.

Зазначу, що протягом останніх років для покращення матеріально-технічної бази 9-ї лікарні було придбано медичного обладнання на загальну суму майже 45 млн. грн. Це комп’ютерний томограф, 2 мобільні рентгенсистеми, 3 рентгенгенологічні установки, 14 апаратів ШВЛ, 45 моніторів пацієнта, портативний УЗД апарат, 3 дефібрилятори, 11 кисневих концентраторів, УЗД легеневий, аналізатор газів крові та ін.», — написал мэр в социальной сети.Читайте также: В Запорожской области проверяют аппараты ИВЛ после трагедии в больнице

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме