+38 061 787-55-84 +38 067-611-97-67 info@timenews.in.ua

У Запоріжжі привернули увагу до проблем онкохворих дітей

19:41, 16.02.2021

Представники благодійного фонду «Щаслива дитина» (deti.zp.ua) привернули увагу громадськості до проблем онкохворих дітей.

Наразі в Запорізькій обласній дитячій лікарні на обліку перебувають близько 200 дітей. Нажаль, держава не може забезпечити маленьких пацієнтів всіми необхідними ліками, тож батьки змушені закупати деякі дорогі медикаменти самостійно. В 2020 році «Щаслива дитина» надала допомогу онкохворим дітям більше ніж на 800 000 гривень.

Велику роль у подоланні дитячого раку відіграє своєчасна діагностика. Комп’ютерна томографія та МРТ теж лягають на плечі батьків. Такі дослідження треба робити кожні 2-3 місяці, а інколи і частіше.

В деяких випадках єдиний шанс дитини на життя — це лікування за кордоном. І тоді фінансові потреби дитини сягають сотень тисяч доларів.

Але є і хороша новина! В розвинених країнах дитячий рак виліковний на 80%, в Україні показники дещо нижчі, але мета благодійного фонду «Щаслива дитина» і дружніх організацій — досягти максимальних показників одужання серед запорізьких дітей.

Представники «Щасливої дитини» привітали лікарів, подякували за їхній важкий і такий важливий труд, і передали сертифікат на 20 000 гривень для закупівлі обладнання у відділенні онкогематології.«Ми наголошуємо на тому, що допомогти онкохворим дітям може кожен! Зробити це дуже просто:

Пожертвувати будь-яку суму на потреби онкохворих дітей за посиланням deti.zp.ua/helpdream. Ми звітуємо про кожну одержану та використану гривню з 2007 року.

Здати кров на потреби відділення онкогематології Запорізької обласної дитячої лікарні.

Зареєструватися в реєстрі донорів кісткового мозку», — стверждують представники фонду.

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме