+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Депутат облсовета заявил о повторном нападении на свою приемную

13:02, 17.02.2021

Депутат Запорожского облсовета от партии «Єднання» Дмитрий Майстро заявил о повторном нападении на его приемную в Кушугуме. Первый раз нападение, по словам Дмитрия Майстро, произошло 15 февраля.

В этот раз кто-то камнем разбил стекло на входной двери приемной.

«Ми бачимо методи, якими звикло працювати (і вважає це нормальним) керівництво Кушугумської громади. Що ж, кримінальне минуле дається взнаки?! А по-людськи не можемо?

До речі, днями до власника приміщення, у якому ми орендуємо кімнату для приймальні, здійснювався тиск з боку представників Кушугумської селищної ради, вимоги вигнати нас із приміщення та пропонувалася більша сума за нього.

Вважаю все, що відбувається у громаді — диким, неприпустимим і неадекватним!!! Винні будуть відповідати по закону!!!! Так, як має бути в цивілізованому суспільстві.

І ніхто не дасть цим нахабним » кримінальним діячам» які знахабніли і вважають себе «царьками» створити з Кушугумської ОТГ  — кримінальне ОПГ!!!», — написал Майстро на своей странице в Фейсбук.

Как сообщили в отделе коммуникации полиции Запорожской области, по данному факту возбуждено уголовное производство по признакам преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 296 Уголовного кодекса Украины (Хулиганство).


Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме