+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Сегодня – День пограничника Украины

16:00, 30.04.2021

Сегодня, 30 апреля, в Украине отмечают День пограничника.

Праздник установлен согласно указу Президента от 27 апреля 2018 года «С целью чествования мужества и героизма защитников государственной границы Украины, учитывая вклад пограничников в борьбу за независимость Украины».

Дата выбрана не случайно: именно в этот день, в 1918 году, армия УНР вышла на границу Украины и установила на ней государственные символы.

Президент Украины Владимир Зеленский поздравил пограничников с праздником.

«Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем прикордонника України. На сьогодні прикордонник України – не лише обличчя країни для осіб, які перетинають державний кордон у пунктах пропуску, це насамперед захисник держави, відповідальний перед Українським народом за непорушність і незмінність лінії державного кордону, забезпечення його безпеки.

Охорона державного кордону потребує координації діяльності військових формувань та правоохоронних органів, вжиття заходів з протидії злочинності, незаконній міграції, тероризму, відстоювання недоторканності зовнішніх рубежів нашої країни.

Виконуючи свій почесний обов’язок, ви даєте змогу нашим співвітчизникам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.

Схиляємо голови перед героями-прикордонниками, які віддали життя за Україну. Будьмо гідними їх пам’яті!

Зичу усім співробітникам, ветеранам прикордонної служби міцного здоров’я, оптимізму і нових успіхів в ім’я сильної і непереможної Української держави», — говорится в поздравлении Зеленского. 

Читайте также: Сутки на Донбассе: 13 обстрелов, ранен боец

Читайте нас в Фейсбуке и Телеграмме