+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

ЗСУ знову завдали удару по Антонівському мосту в окупованому Херсоні

8:18, 28.07.2022

У ніч на 27 липня Збройні сили України завдали чергового удару по Антонівському мосту в окупованому Херсоні. Міст вистояв, але пошкоджений, зараз ним неможливо пересуватися.

«Так, удари були, але вони були філігранними», — сказала начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі національного телемарафону.

«Міст не зруйновано, але через завдані руйнування ним пересуватися неможливо. Цим самим ЗСУ зруйнували логістичні й транспортні шляхи окупантів», — повідомили у Херсонській ОВА.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував удар Збройних сил України по Антонівському мосту і запевнив, що після повернення української влади всі переправи відновлять.

Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні 27 липня.

«Щодо Антонівського мосту в Херсоні та інших переправ в області. Звичайно, всі вони будуть відбудовані, але вже нами. Робимо все для того, щоб в окупантів не залишалося жодних логістичних можливостей на нашій землі», — сказав президент.

Раніше Антонівський міст уже зазнавав ударів та пошкоджень.

Антонівський міст – важлива транспортна артерія, по якій загарбники постачають техніку та боєприпаси з окупованого Криму.

фото — в.о. голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій в Фейсбук