+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Фейковому «заступнику мера» Бердянська повідомили про підозру

22:18, 04.08.2022

СБУ встановила, що місцевий мешканець окупованого Бердянська Запорізької області перейшов на бік ворога та почав співпрацювати з окупантами. Його призначили на посаду «заступника мера Бердянська по інфраструктурі, житлово-комунальному господарству і паливно-енергетичному комплексу». 

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація з посиланням на СБУ. 

Зазначається, що до свого призначення чоловік працював на цій посаді, але це було років 25 тому, зараз йому 74 роки.

За розпорядженням окупаційної влади на колаборанта покладено обов’язки з організації та контролю за діяльністю комунальних підприємств міста. Він почав схиляти керівників комунальних підприємств міста до співпраці з окупаційною адміністрацією.

«Наразі він бурхливо імітує діяльність з налагодження роботи інфраструктури, житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу у Бердянську», — йдеться в повідомленні. 

Слідчі СБУ заочно оголосили колаборанту про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

Йому загрожує до 10 років позбавлення волі. Викриття здійснювалось за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Читайте також: Ракетні обстріли Запоріжжя: руйнувань зазнала багатоповерхівка, приватні будинки та об’єкт інфраструктури