+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Стало відомо, як організують освітній процес у Запорізькій області

20:00, 05.08.2022

З 1 вересня у режимі офлайн мають запрацювати ті навчальні заклади, в яких є належно обладнані укриття. Всі інші будуть надавати освіту в онлайн-форматі або практикувати змішану форму навчання. Все буде залежати від безпекової ситуації в країні і регіоні.

Про це під час візиту в Запоріжжя 5 серпня заявив перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, передає Запорізька ОВА. 

Крім того, до підготовчих занять зможуть приєднатися позашкільнята, але уроки мають проводитися тільки в тих освітніх будівлях, де є бомбосховища.

Заступник міністра ознайомився з умовами організації безпечного освітнього процесу, відвідавши декілька навчальних закладів Запоріжжя. Він запевнив, що «Міністерство розгляне всі проблемні питання, озвучені під час відвідин Запоріжжя, та сприятиме їх розв’язанню».

Доповнено: Як під час брифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна, у Запоріжжі організація освітнього процесу поки що не розглядається в очному форматі: його планують побудувати дистанційно або за змішаною формою. Остаточне рішення приймуть до 20 серпня.

фото — ЗОВА 

 

 

Читайте також: «Шо ти, дядя?»: союз волонтеров с шуточным названием и серьёзными делами. ФОТО

Сто дней железного тыла: запорожская «Паляниця» объединяет волонтеров и приближает победу. ФОТО