+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Доньці запорізького рятувальника, якій загинув під час ракетного обстрілу, вручили орден батька. ФОТО, ВІДЕО

22:25, 09.08.2022

У Головному Управлінні ДСНС України в Запорізькій області 9 серпня вшанували пам’ять загиблого пожежного рятувальника Євгена Донця. Його дружині Оксані та дочці Єлизаветі передали орден за мужність III ступеня, яким Євген Донець був нагороджений посмертно. 

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

Нагадаємо, 18 березня вранці відбувся ракетний обстріл цивільного об’єкту у селі Наталівка Запорізького району. Туди для ліквідації наслідків були направлені пожежно-рятувальнi пiдроздiли, до складу яких входив сержант служби цивiльного захисту Євген Донець. Але як тільки рятувальники почали гасити пожежу, ворог вдруге завдав ракетного удару. В результаті цього обстрілу чоловік загинув.  

Указом президента України Володимира Зеленського за особисту мужність, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України сержанта служби цивільного захисту старшого пожежного рятувальника Євгена Донця посмертно нагородили орденом за мужність III ступеня. Державну нагороду отримали дружина та донька загиблого. 

фото та відео — ЗОВА 

Читайте також: «Шо ти, дядя?»: союз волонтеров с шуточным названием и серьёзными делами. ФОТО

Сто дней железного тыла: запорожская «Паляниця» объединяет волонтеров и приближает победу. ФОТО