+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

В окупованому Мелітополі підірвали колаборанта, — мер

21:12, 12.08.2022

Мер окупованого Мелітополя Іван Федоров повідомив, що близько 09:15 у п’ятницю, 12 серпня, в місті «підірвали частину тіла для сидіння» колаборанта Олега Шостака.

Про це Федоров заявив у Telegram.

«Щойно: один гучний вибух в мікрорайоні Мелітополя, в одному з дворів вулиці Гоголя. За словами місцевих мешканців, після вибуху в сторону мікрорайону поїхали швидкі», — написав мер. 

За попередньою інформацією, спрацював саморобний вибуховий пристрій. Федоров додав, що рух опору пильно стежить за колаборантами у Мелітополі та «знає кожного в обличчя».

Мер пообіцяв надати пізніше детальну інформацію, а згодом розповів про вибух: 

«За заслугами отримав один з очільників виборчого штабу Єдиной России — керівник пропагандистського відділу роботи з ЗМІ Олег Шостак. Близький поплічник Євгена Балицького, який протягом довгого часу був маріонеткою його приватного місцевого телеканалу МТВ-Плюс. Систематично транслюючи в етері карту України без Криму та сюжети про начебто палку любов мелітопольців до Росії. Підсумок: тепер Шостак точно не зможе сидіти на стільці рівно — його частину тіла для сидіння буквально підірвано», — повідомив Іван Федоров.

Нагадаємо, головний колаборант Запорізької області Євген Балицький оголосив про початок підготовки до»референдуму» з приводу «приєднання до РФ». 

Також повідомлялось, що в Мелітополі сили спротиву пошкодили штаб «Єдиної Росії».

Читайте також: Для мелітопольців розробили алгоритм дій під час деокупації