+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Запоріжжі з’явився хаб для переселенців “Я — Херсон”, на відкриття приїхала Верещук. ФОТО

21:05, 14.08.2022

Сьогодні, 14 серпня, у Запоріжжі відкрили транзитний хаб для переселенців з Херсонщини  “Я — Херсон”. На відкриття приїхала віцепремʼєр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

У центрі “Я — Херсон” люди зможуть відпочити, отримати всю необхідну допомогу та вирушити далі до більш безпечних міст. Крім того, у хабі є можливість зареєструватися та поспілкуватися з психологом. Зокрема, працює дитячий простір й кімната матері та дитини. А також є волонтери та представники різних організацій, які консультують вимушених переселенців щодо належних їм виплат, варіантів проживання та інших важливих питань.

— До відкриття хабу долучилося багато людей, а все тому, що цього довго хотіли. Зокрема, це волонтери, які самі нещодавно були переселенцями, а сьогодні вони допомагають, живуть й дають можливість відчути, що тут Україна, тут люблять та опікуються, зроблять усе, щоб люди виїхали й врятувалися від небезпеки. Найдієвіший спосіб розв’язання таких складних питань — це коли є влада і люди, які готові взяти на себе відповідальність, — зауважила Ірина Верещук. 

фото — ЗОВА 

Читайте також: ДБР: У Запорізькій ОВА та мерії пройшли обшуки, посадовців підозрюють у хабарях за перетин лінії зіткнення