+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Ставки онлайн на ЧС 2022 Катар — як поставити на матч США-Уельс в Parimatch

16:24, 16.08.2022

Перші матчі Чемпіонату світу з футболу цього року будуть зіграні у листопаді, але вже можна знайти чимало актуальної інформації для проведення попереднього аналізу та підготовки прогнозу на обрані матчі. Окрім цього у букмекерській конторі Parimatch вже доступна можливість зробити на матч США — Уельс ставки, а також на деякі інші найцікавіші події чемпіонату. Зверніть увагу, що отримати доступ до ставок та бонусів можуть лише авторизовані користувачі. Тому почати варто саме з реєстрації, пройти яку можна на сайті букмекера. Після виконання цих простих дій усім прихильникам ставок також буде доступна статистика ключових подій футболу та інших популярних видів спорту.

Матч США — Уельс в розпису Parimatch — які шанси на перемогу у кожної з команд

Варто зазначити, що команди вже зустрічалися на полі раніше, й не один раз. В останньому матчі, який пройшов у 2020 році, переможці так і не визначили, тому зустріч закінчилися з рахунком 0:0. Така ж ситуація може мати місце у майбутньому матчі, бо збірні підходять до чемпіонату в однаковій формі. Але на основі статистики можна побачити, що США завершили кваліфікаційний етап на третьому місці, яке їм вдалося зайняти в рамках своєї зони.

Гравці показали чудові результати на домашньому полі, але по статистиці на виїзді американці завжди програють. Звичайно, в цьому ЧС будуть лише нейтральні поля, але все одно збірній США навряд вдасться відійти від звання домашньої команди. Саме тому у збірної с Уельсу є реальний шанс на перемогу, і гравці точно постараються отримати її.

 

Переваги ставок на матчі ЧС у БК Parimatch — як отримати максимум вигоди від онлайн ставок

Як бачите, матч між цими двома збірними може стати найкращим для здійснення ставок. Тому перейдіть на сайт букмекерської контори Parimatch, щоб ознайомитися з доступним розписом та обрати найкращі ставки. Звичайно, зараз вам будуть доступні лише основні види, які найкраще підходять для довгострокових парі. Але ближче до дати проведення матчу розпис буде значно ширший, а ви зможете побачити як основні, так і додаткові ставки.

Тому рекомендується не відкладати реєстрацію на потім, тим паче, що зареєстровані користувачі отримують доступ до величезної кількості переваг, серед яких:

 

  • широкий розпис на футбол та підвищені ліміти ставок;
  • вигідні коефіцієнти;
  • тематичні бонуси та індивідуальні пропозиції;
  • швидкий вивід виграшів!