+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

ЗОВА: Запорізьку область очікує найскладніший опалювальний сезон

12:42, 26.08.2022

Запорізьку область очікує найскладніший опалювальний сезон – треба готуватися вже зараз.

Про це заявили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва, передає Запорізька обласна військова адміністрація.

На сьогодні внаслідок пошкодження окупаційними військами магістральних газопроводів без газопостачання знаходиться 269 населених пунктів Запорізької області (орієнтовно 570 тис. населення).

Знеструмленими залишаються 72 населені пункти — понад 50 тисяч мешканців позбавлені електропостачання.

Через відсутність газопостачання та величезні ризики залишитися без електропостачання внаслідок дій окупантів мешканцям захоплених територій радять евакуюватися

«У разі неможливості евакуації необхідно забезпечити резервне опалення з використанням альтернативних газу та електроенергії видів палива (вугілля, дрова, пелети)», — йдеться в повідомленні.

Мешканцям підконтрольних Україні територій радять зменшити споживання енергоносіїв у опалювальний період і утеплити свої оселі.

Нагадаємо, віцепрем’єр-міністерка України Ірина Верещук припускає обов’язкову евакуацію частини Запорізької області через ситуацію з опаленням.

Керівник Запорізької ОВА Олександр Старух радив мешканцям області готуватися до важкої зими – зокрема, запасатися дровами та паливними брикетами.

Читайте також: Візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС запланований на наступний тиждень, — Зеркаль