+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Справа про розкрадання «гуманітарки» на Запоріжжі: Куртєв відхрещується, Старух мовчить. Доповнено

15:07, 31.08.2022

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв прокоментував вчорашні обшуки, що провели СБУ та НАБУ. Стверджує, що не «було виявлено жодних доказів чи свідчень про причетність міської ради до раніше виголошених обвинувачень». В Запорізькій обласній військовій адміністрації поки «зберігають тишу» й обшуки офіційно не коментували. 

Про це повідомляє «Час новин». 

Нагадаємо, 30 серпня у Запорізькій міськраді, обласній військовій адміністрації, складах та за адресами проживання топпосадовців пройшли обшуки через можливе незаконне привласнення гуманітарної допомоги. Повідомлялося, що у посадовців Запорізької міськради знайшли незареєстровану вогнепальну зброю, готівку та речовини, схожі на наркотичні.

За даними «Часу новин», обшуки проходили, зокрема, у секретаря міськради Анатолія Куртєва, заступниці голови ЗОВА Злати Некрасової та інших топчиновників мерії та військової адміністрації.

Куртєв вже випустив заяву у своєму Телеграмі, де запевняє, що він і його заступники «не мають жодного відношення до так званого розкрадання гуманітарної допомоги».

У своєї заяві він спробував потроліти опозиційно налаштованих депутатів і порадив їм «чекати на правоохоронців».

«…в результаті учорашніх слідчих дій не було виявлено жодних доказів чи свідчень про причетність міської ради до раніше виголошених обвинувачень», — запевняє Куртєв.

В Запорізькій ОВА, у посадовців якої теж проходили обшуки, офіційно ситуацію поки не коментували — жодного слова про обшуки поки що немає ані на офіційних сторінках голови ЗОВА Олександра Старуха, ані на сайті та в соцмережах самої ЗОВА.

Доповнено: Заступниця голови ЗОВА Злата Некрасова прокоментували обшуки на своїй сторінці в Фейсбук. 

«…На даний час підозри нікому не вручені, виявлення та вилучення коштів у держ службовців не було», — написала заступниця голови ЗОВА, опублікувавши відео зі складів гуманітарної допомоги. Повний коментар — нижче: 

Нагадаємо, це не перші обшуки за місяць — 13 серпня ДБР провело обшуки у Запорізькій ОВА, міськраді і правоохоронних органах області. Посадовців підозрюють у вимаганні коштів за “швидкий” перетин лінії зіткнення. 

Читайте також: Колаборанту з Енергодара оголосили підозру: наказав вивезти майже 140 тисяч тонн зерна