+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У центрі окупованого Бердянська підірвали машину колаборанта. ФОТО

19:03, 06.09.2022

У центрі тимчасово окупованого Бердянська (Запорізька область) вибухнув автомобіль з так званим «комендантом» міста Артемом Бардіним. Його госпіталізували у важкому стані.

Про це повідомили пропагандистські ЗМІ, а також колаборант Володимир Рогов у Телеграм.

«У Бердянську гучно. У центральній частині міста пролунав вибух», — заявив колаборант Володимир Рогов. 

За його словами, Бардіна у важкому стані госпіталізували. Він додав, що від вибуху пошкоджені також три цивільні машини – людей у них не було.

Колаборант також уточнив, що звуки, схожі на стрілянину, які чули жителі Бердянська після вибуху автомобіля, були підривом боєкомплекта в машині.

О 16:50 Рогов повідомив, що у Бердянську пролунав ще один вибух – цього разу в районі Слобідка. На місце виїхали пожежники.

Доповнено: Спочатку колаборанти повідомили російським пропагандистам, що Бардін помер від отриманих поранень, проте згодом спростували свої заяви. Натомість повідомили, що Бардіну відірвало ноги і він втратив багато крові.

фото — Телеграм колаборанта Рогова 

Нагадаємо, 26 серпня в окупованому Бердянську підірвали колаборанта — «заступника керівника ДАІ», а 24 серпня у тимчасово окупованому селищі Михайлівка на Запоріжжі внаслідок підриву авто загинув «гауляйтер» Іван Сушко.

Вночі 25 серпня під Мелітополем Запорізької області сили опору підірвали штаб із підготовки до псевдореферендуму. Раніше в Мелітополі пошкодили штаб «Єдиної Росії».

Читайте також: У Запорізькій області знищили базу ФСБ і склад бюлетенів для «референдуму»

Читайте також: Колаборанта Балицького «показали» у Мелітополі та знову сховали в Криму