+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Незаконна котельня в Запоріжжі забруднює повітря: там спалюють покришки, дроти та сміття, — мерія

7:52, 09.09.2022

Ймовірного забруднювача повітря виявили після звернення до мерії громадської організації «Об’єднаний екологічний рух Запоріжжя». За вказаною у зверненні адресою виїхала комісія у складі екологів, юристів міської ради та представників Вознесенівської районної адміністрації. Комісія виявила численні правопорушення.

Про це заявив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Як йдеться в повідомленні, комісія обстежила самовільно збудовану котельню на пр. Маяковського, 11, яку організували бізнесмени без будь-яких дозвільних документів. У приміщенні котельні знаходився котел із залишками золи, в якому спалювали автомобільні покришки, дроти та сміття, забруднюючи повітря. Територія навколо незаконної котельні була засмічена різноманітними відходами. Але керівництво підприємства до комісії не вийшло, а охорона зачинила всі двері.

Всі правопорушення члени комісі зафіксували, матеріали перевірки передадуть до правоохоронних органів. 

Також комісія провела перевірку на вул.Антенна, 18, де знаходиться гаражний кооператив. Куртєв заявляє, що кооператив слугував сортувальною базою для незаконної котельні на Маяковського. На території кооперативу виявлені місця спалювання дротів та велика кількість різних відходів. Інформація по цій адресі також офіційно зафіксована та буде передана до правоохоронних органів.

Паралельно з комісією міської ради перевірку проводили працівники Вознесенівського відділу поліції, які також склали відповідні матеріали щодо правопорушення.

Раніше прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо підприємств-забруднювачів повітря в Шевченківському районі Запоріжжя.