+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Масштабна нічна пожежа в Запоріжжі: горіла територія підприємства по переробці сировини. ФОТО, ВІДЕО

14:42, 13.09.2022

Вночі, 12 вересня, в Запоріжжі сталася пожежа на вулиці Зейській Заводського району. На відкритому майданчику підприємства по переробці вторинної сировини горіли фасовані в брикети пластикові пляшки.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС, повідомлення про пожежу надійшло о 22:56. На місце події прибуло 55 пожежників та 13 одиниць техніки.

Воду підвозили пожежними автоцистернами. Через велику кількість горючих матеріалів вогонь швидко розповсюдився по сировині, що спричинило інтенсивне виділення тепла.

Площа пожежі склала 1000 кв.метрів, її повністю ліквідували о 01:29. 

Голова Запорізької ОВА Олександр Старух заявив, що «чекає від правоохоронців перших результатів слідства», адже «це локальна екологічна катастрофа».

«За 2,5 години вдалось повністю локалізувати займання.
Дякуємо нашим рятувальникам!

Горіння вторсировини протягом такого тривалого часу в густонаселеному місті може нести тяжкі наслідки, це локальна екологічна катастрофа. Здоров’я людей під загрозою!

Чекаємо від правоохоронців перших результатів слідства, що мають відповісти на головне питання.

Хто та як утилізував пластик на території обласного центру? Хто це дозволив та хто контролював?

Компетентні органи слідство розпочали. Очікуємо на результат!»
, — йдеться в його повідомленні в Телеграм.

В пресслужбі обласного управління поліції журналістам відповіли, що слідчо-оперативна група оглянула місце події, відомості внесено до ЄРДР за ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки) КК України. Розпочато досудове розслідування. 

Читайте також: Вночі по Запоріжжю запустили чотири ракети С-300. ФОТО