+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

В Україні знімуть фільм про російські злочини в Бучі. ВІДЕО

16:05, 14.09.2022

У День міста Бучі Київської області 13 вересня у столиці представили тизер-трейлер до фільму-драми під назвою «Буча». Його зняли на основі реальних подій у цьому місті, а також у Ворзелі, Гостомелі та Ірпені під час російської окупації у лютому-квітні 2022 року, повідомила прес-служба.

У фільмі розкажуть історію порятунку двохсот людей із окупованих територій, яких вивіз волонтер Костянтин Гудаускас. Він є громадянином Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні та проживає в Бучі.

З початком російського вторгнення завдяки своєму казахстанському паспорту чоловік мав змогу проїжджати на окуповану російськими військами територію та вивозити мирних жителів. Костянтин не тільки рятував людей, а й на власні очі бачив весь жах війни та окупації – вбивства, пограбування, зґвалтування.

На великі екрани фільм продюсера Олександра Щура та режисера Станіслава Тіунова вийде вже за рік. Його зйомки за рахунок іноземних інвестицій заплановано на грудень-січень, а прем’єра запланована на річницю трагедії.

Читайте також: На Донеччині продовжуються обстріли, влада закликає людей евакуюватися. ФОТО