+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Прокуратура: У Запоріжжі лікарні підписали договори з фірмою, що не мала права брати участь у тендері

18:23, 16.09.2022

Господарський суд Києва визнав недійсними договори між лікарнями та приватним підприємством і стягнув у дохід держави кошти у сумі майже 2,9 мільйони гривень.

Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Прокуратура подала одразу три позова після моніторингу тендерів Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області. Ревізори помітили порушення та звернулися до правоохоронців, аби в судовому порядку скасувати рішення тендерного комітету і повернути гроші в бюджет.

Прокурорами встановлено, що за результатами переговорних процедур закупівель три лікарні Запоріжжя уклали з приватною фірмою  неправомірні договори про закупівлю теплової енергії.

За даними прокуратури, тендерні комітети залишили поза увагою те, що товариство-постачальник притягувалось Антимонопольним комітетом України до відповідальності за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Це безальтернативно позбавляє порушника права протягом трьох років брати участь у відкритих торгах та переговорних процедурах закупівель.

«Після набрання рішеннями законної сили будуть вжиті заходи до фактичного стягнення коштів у дохід держави», — йдеться в повідомленні. Мова йде про суму майже 2,9 млн грн.

тематичне фото 

Читайте також: Опалювальний сезон в Запорізькій області: мешканцям окупованих територій радять евакуюватись