+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Санкції вже почали шкодити російській «оборонці», — НАТО

22:57, 17.09.2022

Санкції, запроваджені проти Росії за її повномасштабне вторгнення в Україну, почали шкодити російській оборонній промисловості, а саме — виробництву складного озброєння.

Про це повідомив керівник Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер в інтерв’ю Reuters.

«Їй усе більше й більше заважають санкції, оскільки деякі з компонентів, які їм потрібні для систем озброєнь, походять із західної промисловості. Зараз ми бачимо перші серйозні ознаки цього в контексті їхньої здатності виготовляти, приміром, заміну крилатим ракетам і більш досконалому озброєнню», — сказав він.

Представник НАТО зазначив, що Україна і Росія відчувають нестачу озброєння та боєприпасів через інтенсивність вогневих дій.

«Наскільки нам відомо, у росіян усе ще є значна промислова база, і вони здатні виробляти багато боєприпасів. І в них усе ще є багато боєприпасів», — додав він.

Проте за оцінками Альянсу, наведеними Бауером, Росія задіяла в Україні близько 85% своїх військових. Це ускладнює для неї можливість збільшити власну військову присутність в Україні інакше, ніж шляхом мобілізації.

«Ми спостерігаємо прибуття незначної кількості нових військових. У чому ми впевнені — то це в тому, що рівень підготовки цих військових не дуже високий», — зазначив глава Військового комітету.

Читайте також: Європарламент вимагає від Росії припинити примусові депортації українців

Пентагон розкрив деталі нового пакету військової допомоги Україні на $600 млн