+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Окупанти готуються провести всі «референдуми» 23-27 вересня

11:36, 21.09.2022

Окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до Росії захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. 

Так звані «народні ради ЛНР і ДНР» першими підтвердили дати проведення «референдумів». Слідом за ними про «голосування» на окупаній Херсонщині заявив гауляйтер Володимир Сальдо, гауляйтер Запорізької області Євген Балицький також підтвердив проведення псевдореферендуму з 23 по 27 вересня. 

За даними Інституту вивчення війни (ISW), Путін прагне анексії окупованих територій, щоб стримувати контрнаступ українських військових, оголосивши його «нападом на Росію».

Як зазначає інститут, плани Кремля з анексії націлені насамперед на внутрішню аудиторію; Путін, ймовірно, сподівається покращити можливості формування російських військ, закликаючи росіян добровільно піти на війну, щоб «захистити» нещодавно заявлені території Росії.

За даними ISW, Путін, ймовірно, також має намір стримувати контрнаступ України шляхом анексії окупованої української території, щоб представити боротьбу України за звільнення окупованих територій як «напад на Росію».

Нагадаємо, Путін оголосив часткову мобілізацію.