+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

«Референдум» в Запорізькій області: окупанти ходитимуть по оселях з «поліцейським» супроводом

17:11, 21.09.2022

На окупованій території Запорізької області під час так званого «референдуму» по домівках мешканців ходитимуть «бригади» з членів ЦВК і співробітників «поліції».

Про це російським пропагандистам заявив головний колаборант Запорізької області Євген Балицький

За його словами, «голосування» буде проходити з п’ятниці (23 вересня), буде робитися рознос по людях, які живуть на окупованої території Запорізької області за адресами.

— До багатьох приходитиме наша бригада людей, яка складатиметься з членів комісії, звісно, у супроводі поліцейських, щоб не було інцидентів, і людям буде пропонуватися поадресно проголосувати, — сказав колаборант Балицький. 

За його словами, у такий спосіб окупанти нібито планують «захищати мешканців» від скупчень у місцях, по яких можуть завдати ракетного удару або закласти вибухові пристрої.

Балицький додав, що ті, хто з якоїсь причини не зможуть проголосувати в умовах побудинкового обходу, зможуть проголосувати на виборчих дільницях.

Нагадаємо, окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до Росії захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Головний колаборант Запорізької області Балицький оголосив про початок підготовки до «референдуму» ще на початку серпня.

В Центр національного спротиву України повідомляли, що окупанти планують провести свій псевдореферендум на дому, щоб приховати низьку явку. 

Читайте також: Путін оголосив часткову мобілізацію.