+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Нічні удари по Запоріжжю: є постраждалі, в сімох будинках повилітали шибки

9:07, 23.09.2022

Внаслідок нічних ударів по Запоріжжю постраждали люди, а також ушкоджена цивільна інфраструктура міста.

Про це повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв у Telegram.

«На цей час відомо про сім ушкоджених будинків, в яких повилітали шибки. Якщо ваша оселя теж отримала руйнування внаслідок обстрілів, повідомляйте про це на 15-80. На жаль, знову постраждали люди. Додаткова інформація з‘ясовується», — написав він.

Доповнено: Голова ЗОВА Олександр Старух повідомив про трьох постраждалих. 

«Вночі окупант здійснив ракетний обстріл областного центру та міста в Запорізькому районі. В Запоріжжі зруйновано об’єкт цивільної інфраструктури, пошкоджені будинки та автомобілі навколо.

Наразі відомо щодо трьох постраждалих, їх з легкими травмами ушпиталено.

Руйнувань зазнав ще один об’єкт в Запоріжжі. Також одна з ракет поцілила в будову поблизу міста в Запорізькому районі. Постраждалих немає», — написав він в Телеграм

Нагадаємо, 22 вересня, близько 23.45, в Запоріжжі знов було чутно вибухи. За попередньою інформацією, по місту випустили близько 10 снарядів.

тематичне фото 

Вранці, 22 вересня, росіяни вдарили по Запоріжжю та передмістю дев’ятьма ракетами. Помер 65-річний чоловік, п’ять людей поранено. Влучили у готель, що знаходиться в центральному парку, телевежу та об’єкт критичної інфраструктури. В місті було пошкоджено 23 п’ятиповерхових будинки. Вибито більше двохсот вікон. Ушкоджено чотири покрівлі. 

21 вересня було п’ять ракетних ударів по Запоріжжю: пошкоджено підприємство, територія промоб’єкта та будинки.