+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

В Енергодарі окупанти використовують масовку, щоб показати участь працівників ЗАЕС у «референдумі», — мер

11:58, 26.09.2022

Російські загарбники продовжують грати у «референдум» на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Чергову виставу вони влаштували біля Запорізької АЕС, видаючи запрошених масовиків за персонал атомної станції.

Про це повідомив мер тимчасово окупованого Енергодара Запорізької області Дмитро Орлов. 

«Так, велика група чоловіків у цивільному дочекалась закінчення зміни на станції та змішалася з її персоналом, який виходив після зміни.

Дорогою ряджені роздавали інтерв’ю проросійським пропагандистським ЗМІ та вигукували слова підтримки росії та псевдореферендуму, після чого пішли до автобуса, в якому проводилося «голосування», і показово заповнили бюлетені.

Цей факт вчергове доводить, що серед патріотично налаштованих працівників Запорізької атомної станції ніхто не зголосився брати участь в окупантському фарсі, тож пропагандисти знову були змушені робити «гарну» картинку для російських замовників.

Вони ніяк не запам’ятають, що ЗАЕС та Енергодар – це Україна!», — написав Орлов в Телеграм. 

Нагадаємо, окупанти з 23 по 27 вересня проводять псевдореферендуми про приєднання до Росії захоплених територій. В Запорізькій області під час «референдуму» озброєні окупанти та колаборанти ходять по квартирах.

Читайте також: Україна скликає термінове засідання Радбезу ООН через «референдуми»

На Запорізькому напрямку знищили російську техніку, склад та зенітно-ракетний комплекс С-300