+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Путін проголосив «анексію» чотирьох областей України: Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької

19:10, 30.09.2022

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав «договори про вступ до складу Росії» захоплених українських територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей і заявив, що відтепер їхні мешканці – нібито «громадяни РФ».

Звернення Путіна в Адміністрації президента РФ під час «церемонії підписання договорів» зі ставлениками Кремля на окупованих територіях показали російські ЗМІ.

До Кремля для «підписання документів» прибули ставленики РФ: від Донецька – Денис Пушилін, від Луганська – Леонід Пасічник, від Запорізької області – Євген Балицький, від Херсонської області – Володимир Сальдо.

Путін так зване «приєднання» до РФ окупованих територій, які він зводить до «Новоросії», пов’язав із фіктивними «референдумами», проведеними фактично під дулами автоматів російських військових.

Путін заявив, що СРСР не повернути, але Росії «це вже й не потрібно».

«Люди, які живуть у Луганську, Донецьку, Херсоні та Запоріжжі, стають нашими громадянами назавжди», — звернувся Путін до Києва та країн Заходу.

Він закликав Україну припинити всі бойові дії та повернутися за стіл переговорів.

«Ми до цього готові», – спробував переконати російський президент.

Кремлівський диктатор вважає, що це Захід веде «гібридну війну» проти Росії, а не навпаки. Але РФ зможе «захистити свої цінності» і «за підтасованими правилами жити не буде», запевняє Путін.

Після цього відбулося підписання «документів» за участю Путіна, Пушиліна, Пасічника, Балицького та Сальдо – про «приєднання» територій України до Росії та створення нових суб’єктів Федерації.

фото — GETTY IMAGES

У відповідь лідери усіх країн Європейського Союзу опублікували спільну заяву, у якій рішуче відкинули та беззастережно засудили незаконну анексію Росією Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.

«Ми не визнаємо і ніколи не визнаємо ні незаконні «референдуми», організовані Росією як привід для подальшого порушення незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, ні їхні сфальшовані та незаконні результати. Ми ніколи не визнаємо цю незаконну анексію. Ці рішення є недійсними і не можуть мати будь-якої юридичної сили. Крим, Херсон, Запоріжжя, Донецьк та Луганськ – це Україна. Ми закликаємо всі держави та міжнародні організації беззастережно відкинути цю незаконну анексію», — йдеться у заяві.

Читайте також: Збільшилась кількість загиблих і поранених від ракетного обстрілу гуманітарної колони в Запоріжжі. ФОТО, ВІДЕО

Путін підписав укази про визнання «незалежності» Запорізької та Херсонської областей