+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Обов’язки гендиректора ЗАЕС буде виконувати керівник «Енергоатома»

16:37, 05.10.2022

Гендиректор ЗАЕС Ігор Мурашов, якого раніше викрали росіяни, більше не працюватиме на ЗАЕС.

Про це заявили в МАГАТЕ.

«Пан Мурашов зараз перебуває зі своєю сім’єю і не буде продовжувати роботу на ЗАЕС», — йдеться в повідомленні.

Згодом стало відомо, що обов’язки гендиректора ЗАЕС буде виконувати керівник «Енергоатома» Петро Котін.

Про це він заявив у зверненні до працівників ЗАЕС, передає пресслужба «Енергоатома».

Петро Котін

«Звертаюся до вас не тільки як президент Енергоатома. Відповідно до чинного законодавства, дозвільних та регламентних документів я прийняв рішення взяти на себе виконання обов’язків генерального директора Запорізької АЕС.

Адміністрування станції перенесено до Києва з моменту викрадення генерального директора ЗАЕС Ігоря Мурашова. Всі подальші рішення стосовно роботи станції прийматимуться безпосередньо у центральному офісі НАЕК «Енергоатом», — заявив Котін.

За його словами, всі технічні питання експлуатації енергоблоків будуть, як і раніше, вирішуватись технічним персоналом АЕС за погодженням із центральним офісом компанії, а саме — виконувачем обов’язків головного інженера Юрієм Чернічуком під керівництвом виконувача обов’язків першого віцепрезидента — технічного директора НАЕК «Енергоатом» Юрія Шейка.

«Безумовно, наша робота, наша доля, наші домівки та наше майбутнє — з Україною, як і завжди. Будемо й надалі працювати згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі, в Енергоатомі. Не сумнівайтесь у цьому!», — звернувся Котін до працівників ЗАЕС.

Нагадаємо, гендиректор ЗАЕС Ігор Мурашов, якого раніше викрали росіяни, більше не працюватиме на ЗАЕС, заявили в МАГАТЕ.

Росіяни викрали Ігоря Мурашова 1 жовтня. Повідомлялось, що його місцезнаходження невідоме. 3 жовтня його відпустили.

Російська державна корпорація «Росатом» створила акціонерне товариство «Експлуатаційна організація Запорізької АЕС» з реєстрацією в Москві, яке має на меті «керувати» окупованою ЗАЕС.

Читайте також: Росія атакувала Запоріжжя «Іскандерами», одну з ракет збили. ФОТО

В Запорізькій області заборонили виїзд на окуповану територію

Волонтери збирають на дрони-літаки, аби захистити Запоріжжя від ракетних атак