+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Зеленський про атаку росіян на Запоріжжя: «Абсолютне зло. Нелюди і терористи»

11:05, 09.10.2022

Президент Володимир Зеленський відреагував на ракетну атаку по Запоріжжю, що сталася вночі 9 жовтня

«Знову Запоріжжя. Знову нещадні удари по мирних людях. У житлові будинки, просто посеред ночі. Уже зараз відомо про 12 загиблих. 49 постраждалих у лікарні, із них 6 дітей.

Абсолютна підлість. Абсолютне зло. Нелюди і терористи. Від того, хто віддав цей наказ, і до всіх, хто цей наказ виконав. Вони відповідатимуть. Обов’язково. Перед законом і перед людьми», — йдеться в повідомленні в офіційному Telegram-каналі Зеленського. 

Доповнено: Згодом був опублікований ще один пост

«Світ має бачити правду. Ракетний удар по мирному населенню Запоріжжя. Зруйновані житлові та приватні будинки, у яких люди вночі просто спали, просто жили, ні на кого не нападали.

Україна ніколи не хотіла цієї війни. Україна не робила нічого, щоб її спровокувати. Ми маємо справу з державою, яка не хоче миру. З державою-терористом», — йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, 9 жовтня, близько другої години ночі, ворожі літаки випустили по Запоріжжю 12 ракет. Частково зруйновано 9-поверховий будинок, ушкоджено біля 20-ти будинків приватного сектору та біля 50-ти багатоповерхівок, 4 освітніх заклади та 20 авто.

Людей дістають з-під завалів. Інформація про загиблих та постраждалих уточнюється. Голова ЗОВА Олександр Старух повідомив про 12 загиблих і 49 доставлених у лікарню, з них 6 дітей. Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомляє про 17 загиблих та 40 постраждалих

Читайте також: З-під завалів продовжують діставати жертв ракетної атаки на центр Запоріжжя. ФОТО

Удар по гуманітарній колоні в Запоріжжі: померла ще одна людина

Волонтери збирають на дрони-літаки, аби захистити Запоріжжя від ракетних атак