+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

На Запоріжжі створили спецпідрозділи для боротьби з іранськими дронами-камікадзе

9:15, 13.10.2022

Минулого тижня окупанти атакували Запоріжжя іранськими дронами-камікадзе Shahed-136. Ці безпілотники особливо небезпечні — під час удару вони спричиняють потужну вибухову хвилю та багато уламків. Для боротьби з дронами-камікадзе Силами оборони Запорізького краю створені мобільні та стаціонарні підрозділи.

Про це повідомили голова ЗОВА Олександр Старух і секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

«У разі атаки таких безпілотників по об’єктам громадської інфраструктури Сили оборони Запорізького краю будуть збивати їх, використовуючи стрілецьку зброю та зенітні установки. Тому, якщо ви почуєте гучні звуки кулеметних черг чи постріли зенітних установок або в місті, або за його межами, просимо вас не панікувати. Це працюють наші захисники», — повідомик Куртєв.

«Силами оборони Запорізького краю створені мобільні та стаціонарні підрозділи для боротьби з дронами-камікадзе. Тому під час їх нападу на об’єкти громадської інфраструктури можливо ведення вогню зі стрілецької зброї та зенітних установок, як за містом так і в його межах. Просимо сильно не хвилюватися при звуках кулеметних черг і пострілів зеніток. Наші хлопці захищають нас!», — повідомик Старух.

Нагадаємо, Байден пообіцяв Україні передові системи ППО.

Читайте також: Ракетний терор в Запоріжжі: за 1,5 тижня загинуло щонайменше 74 людини. ФОТО

Волонтери збирають на дрони-літаки, аби захистити Запоріжжя від ракетних атак