+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Запоріжців просять економити електроенергію

20:50, 17.10.2022

У «Запоріжжяобленерго» просять мешканців знизити споживання електроенергії у години пікових навантажень — з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.

Про це повідомили у пресслужбі «Запоріжжяобленерго».

Систематичні удари окупаційних військ рф по об’єктах енергетичної інфраструктури України щодня спричиняють їх пошкодження. У деяких регіонах, аби стабілізувати роботу вітчизняної енергосистеми, енергетики вже змушені вдаватися до обмежувальних заходів. 

Проте на Запоріжжі поки вдається утримувати ситуацію за рахунок обмежень для крупних юридичних споживачів – промислових підприємств. «Та, на жаль, вже завтра цих заходів може бути замало», зазначаює «Запоріжжяобленерго».

«Тому ПАТ «Запоріжжяобленерго» звертається до всіх жителів Запорізької області із проханням самостійно обмежити споживання електроенергії у години пікових навантажень на енергосистему – з 07:00 до 11:00 ранку та з 17:00 до 22:00 вечора. Намагайтеся у цей час не користуватися енергоємними електроприладами – бойлерами, обігрівачами та кондиціонерами, пральними машинами, також за можливості обмежте роботу телевізорів та комп’ютерів.

Такі обмеження допоможуть забезпечити сталу роботу енергосистеми та дозволять уникнути відключень електроенергії у домівках запоріжців», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, українців закликають і далі зменшувати споживання електроенергії вранці і ввечері.

Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що відмовитись від практики планових відключень електроенергії можливо за умови зменшення її споживання у період із 17:00 до 22:00.

Раніше Україна припинила експорт електроенергії через російські ракетні обстріли енергетичних об’єктів.

Читайте також: Волонтери збирають на дрони-літаки, аби захистити Запоріжжя від ракетних атак

 «Шо ти, дядя?»: союз волонтеров с шуточным названием и серьёзными делами. ФОТО

Сто дней железного тыла: запорожская «Паляниця» объединяет волонтеров и приближает победу. ФОТО