+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Дітей з Енергодару залишили в РФ «на невизначений термін», — мер Мелітополя

22:05, 24.10.2022

Росіяни не повернули назад до батьків дітей, яких вивезли з захопленого Енергодару (Запорізька область) у «літні табори» в Росії та окупованому Криму, залишивши їх там на «невизначений термін».

тематичне фото 

Про це заявив мер Мелітополя Іван Федоров в Telegram.

За його словами, спочатку гауляйтери окупованої частини Запорізької області анонсували відправку дітей на «відпочинок» та «навчання». Тепер, коли діти з перебувають в Краснодарському краї, надсилають батькам повідомлення, що їхні діти затримуються  на невизначений термін.  

«Першими стали діти з тимчасово окупованого Енергодару. Вони вже мали повертатися (з літніх таборів), однак росіяни вийшли на зв’язок з батьками і попросили, щоб дітям передали зимові речі. Тобто діти поки повертатись не будуть», — сказав Федоров.

Мер нагадав, що до цього гауляйтери Мелітополя теж намагались відправити дітей до Криму, Краснодару, Тули і Волгограду, проте спротив батьків не дав їм це зробити.   

Федоров просить батьків з окупованих територій не віддавати дітей російським загарбникам:

«Є висока ймовірність того, що росіяни будуть утримувати їх як живий щит і не повернуть додому», — сказав він.

Нагадаємо, раніше мер окупованого Енергодара Запорізької області Дмитро Орлов застеріг місцевих жителів від того, щоб відправляти своїх дітей до Росії «на відпочинок».

Читайте також: «Ніхто не знає, куди прилетить наступний снаряд»: пацієнтів геріатричного пансіонату евакуювали із Запоріжжя

В Енергодарі був «приліт» у готель, де живуть окупанти, — мер