+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

ЗСУ вже в Херсоні, містяни виходять з українськими прапорами. ФОТО, ВІДЕО

16:05, 11.11.2022

Удень 11 листопада військових ЗСУ помітили в Херсоні. Світлини поширили в місцевих каналах. Тим часом мешканці Херсона виходять на вулиці із українськими прапорами в очікуванні Збройних сил України у місті.

«Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ», — про це повідомили у Головному управлінні розвідки МОУ. Там закликали російських військових, які можуть залишатися в місті, негайно здатися в полон.

У соцмережах з’являються фотографії жителів Херсона, які виходять на вулиці зустрічати Збройні Сили України. На фото можна побачити людей з українською символікою на центральній площі Свободи, де весною були мітинги проти російської окупації.

фото — Мост 

Нагадаємо, 9 листопада командувач російських окупаційних військ в Україні Сергій Суровікін заявив, що військових РФ «перекидають» на лівий берег Дніпра з Херсона.

11 листопада Міністерство оборони Росії заявило, що всі окупаційні війська вийшли з Херсона і переправилися на лівий берег Дніпра.

Вранці 11 листопада російські ЗМІ опублікували фото і відео зруйнованого Антонівського моста біля Херсона, повідомляють, що його могли підірвати окупанти, коли виходили з міста на лівий берег.

Читайте також: Російські пропагандисти заявляють про смерть колаборанта Стремоусова. Доповнено