+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У звільнений Херсон повертаються законна влада, СБУ та поліція, на черзі — пошта та потяги

9:03, 13.11.2022

У звільненому Херсоні почали працювати законні обласна та міська військові адміністрації, а також СБУ та Нацполіція. Також у місто невдовзі повернуть залізничне сполучення та пошту.

«Пане президенте, згідно вашого доручення доповідаю. До міста прибули і почали виконання обов’язків військові адміністрації Херсонської області, міста Херсона та Херсонського району, — заявив в Фейсбук голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич. — Також приступили до виконання службових обов’язків Національна поліція та Служба безпеки України. ДСНС проводить відповідні заходи з розмінування. Займаємося поверненням міста до звичайної життєдіяльності».

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна повідомила, що «скоро буде поїзд до Херсону», але це займе певний час. 

«Вокзал на місці. Люди чекають. Значить, скоро буде поїзд до Херсону», — написала Камишіна в Телеграм. Вона додала, що розмінування йде швидко, але все ж займає час.

«Пошкоджену колію та розбиті вагони пофіксимо швидко», – написала Камишіна.

вокзал Херсона, фото — WIKIPEDIA

Окрім того поштові оператори «Укрпошта» та «Нова пошта» креативно анонсували відновлення роботи в Херсоні на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Нагадаємо, 9 листопада командувач російських окупаційних військ в Україні Сергій Суровікін заявив, що військових РФ «перекидають» на лівий берег Дніпра з Херсона.

11 листопада Міністерство оборони Росії заявило, що всі окупаційні війська вийшли з Херсона і переправилися на лівий берег Дніпра.

Вранці 11 листопада російські ЗМІ опублікували фото і відео зруйнованого Антонівського моста біля Херсона, повідомляють, що його могли підірвати окупанти, коли виходили з міста на лівий берег.

11 листопада у Головному управлінні розвідки повідомили, що Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ, містяни зустрічали українських воїнів з державними прапорами та квітами. 

Читайте також: «Шо ти, дядя?»: союз волонтеров с шуточным названием и серьёзными делами. ФОТО

Сто дней железного тыла: запорожская «Паляниця» объединяет волонтеров и приближает победу. ФОТО