+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

На зруйнованому будинку у Бородянці з’явилося графіті від Бенксі. ФОТО

12:40, 13.11.2022

Всесвітньо відомий британський вуличний художник Бенксі створив графіті у селищі Бородянка на Київщині. На руїнах однієї зі знищених окупантами багатоповерхівок він зобразив дівчинку, яка стоїть на руках.

Допис-підтвердження авторства художника з’явився в офіційному акаунті Бенксі в Instagram.

Є ще два графіті, які нещодавно з’явилися у Бородянці та Ірпені – за стилем дуже схожі на роботи Бенксі. Ці роботи опубліковані в Instagram користувача Ed Ram, проте Бенксі їх у себе в акаунті не публікував, тож його авторство цих двох робіт не підтверджено (доповнено — вже підтверджено, що це саме його роботи):

Доповнено. Згодом Бенксі підтвердив, що створив сім муралів у різних місцях України, зокрема у Києві, Ірпені і Бородянці. Бенксі розмістив у себе на сторінці в Instagram відео, як він наносить роботи на стіни зруйнованих будинків Київщини.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Banksy (@banksy)

Нагадаємо, Бородянка є одним із найбільш зруйнованих російськими окупантами міст у Київській області.

Довідка. Бенксі (Banksy) — це псевдонім відомого англійського андеґраундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім’я — Роберт або Робін Бенкс.

Читайте також: «Шо ти, дядя?»: союз волонтеров с шуточным названием и серьёзными делами. ФОТО

Сто дней железного тыла: запорожская «Паляниця» объединяет волонтеров и приближает победу. ФОТО